KELPA - POMOCNÍK PŘI STOMATOLOGICKÝCH PROBLÉMECH PSŮ A KOČEK

KELPA


Jedním z častých stomatologických problémů u psů jsou problémy se zuby. Je to problém, který se zdá být poměrně neškodný, ale při jeho zanedbání může vašemu psovi způsobit velké nepříjemnosti.

Ke stomatologickým problémům jsou nejvíce náchylná trpasličí plemena, projevují se i u malých a středních plemen a nejméně náchylná jsou velká plemena. Nejdříve se na zubech objevuje zubní plak, což je hmota sestávající hlavně z bakterií a bakteriemi produkovaných adhezivních bílkovin. Postupnou mineralizací plaku vzniká mikroporézní zubní kámen, který může nabývat různých barev od světle žluté po černohnědou. Zubní kámen narušuje samočistící schopnost chrupu, utlačuje dáseň a poskytuje útočiště choroboplodným zárodkům v dutině ústní. To má později za následek zvýšený zápach z tlamy, zánět dásní, paradontózu až vypadávání chrupu. V posledních fázích zubní kámen způsobuje psům silnou bolest a je rezervoárem bakterií zatěžujících organismus. Špatné zdraví zubů či dásní působí negativně na celý psí organismus. Bakterie se rozptylují z dásní krevním řečištěm do plic, kloubů a srdeční chlopně, kde způsobují zánětlivé reakce a oslabují zvíře.

Kelpa  pro zdravé zuby a dásně, působí proti zápachu, účinně bojuje proti stomatologickým problémům. Viditelné zlepšení stavu již po 3-5 týdenním používání!
Snižuje zápach z tlamy u psů a koček.
Udržuje zuby čisté a zdravé.

Kelpa má však mnohem širší využití.

Podporuje a zlepšuje funkci imunitního systému.
Dodává potřebné množství jodu pro správnou funkci štítné žlázy.
Zlepšuje kvalitu srsti a kůže.
Antioxidační a regenerační účinky.

Kelpa  při pravidelném dlouhodobém podávání působí jako prevence stomatologických obtíží a zamezuje zápachu z tlamy.

Kelpa  je čistě přírodní přípravek, který byl původně vyvinut a testován pro lidskou potřebu a poté byla účinnost zjištěna také u zvířat. Kelpa působí nejen v dutině ústní, ale přispívá k celkovému zdraví zvířete.
Po vstřebání v trávícím traktu se účinné složky vylučují do slin a tím účinně působí přímo v ústní dutině. Významně ovlivňuje schopnost zachycování bakterií a stomatologických obtíží.
Přípravek je vhodný pro dlouhodobé podávání s krmivem

Je vhodná pro psy i kočky

https://www.dogcat.cz/imunita-vitaminy-a-detox/kelpa/