GRANULE MEATCRISP ADULT CHICKEN 3kg

Značka: Platinum Natural

MeatCrisp je první plnohodnotné krmivo pro kočky ze sušeného čerstvého masa. Obsahuje 83 % čerstvého masa

Dostupnost Skladem
Kód: 690
733 Kč
GRANULE MEATCRISP ADULT CHICKEN 3kg
Značka: Platinum Natural

MeatCrisp je první plnohodnotné krmivo pro kočky ze sušeného čerstvého masa. Obsahuje 83 % čerstvého masa, u kterého jsou zachovány  přírodní mikroživiny a aminokyseliny. Díky tomu MeatCrisp připomíná přirozenou kořist kočky lépe než většina komerčních krmiv. Křupavé sousto a masitá chuť činí MeatCrisp tak žádoucím, že mu ani mlsný kočičí jazýček neodolá. MeatCrisp neobsahuje žádné atraktanty.

Výhody MeatCrisp ze sušičky čerstvého masa na první pohled:

  • 83 % čerstvého masa (bez masokostní moučky)
  • Přírodní ingredience
  • Bezlepkové obiloviny
  • Bohaté na živiny a snadno stravitelné

 

S metodou Frischfleischtrockner bylo poprvé možné připravit plnohodnotné suché krmivo pro kočky z čerstvého masa. Tento způsob zpracování čerstvého masa umožňuje zachovat jeho přirozené mikroživiny a aminokyseliny. Výsledkem je, že MeatCrisp se podobá přirozené kořisti kočky lépe než ostatní krmiva pro kočky.  

Vědci z Harvardovi univerzity zjistili, že tepelně denaturované bílkoviny mohou být tráveny rychleji než syrové maso. To platí, jak pro lidi, tak pro zvířata. Kromě toho zahřívání masa zabíjí potencionální bakterie, což šetří tělu energii při ochraně proti infekci. Abychom zachovali cenné přírodní živiny a aminokyseliny, které jsou důležité pro zdraví kočky, rozhodli jsme se pro nízkoteplotní metodu přípravy.

Příprava krmiva metodou Frischfleischtrockner umožňuje připravit plnohodnotné suché krmivo z čerstvého masa. Abychom zachovali cenné přírodní živiny a aminokyseliny, které jsou důležité pro zdraví kočky, rozhodli jsme se pro nízkoteplotní metodu přípravy. Frischfleischtrockner zachycuje svalovinu a další důležité živiny pomocí cirkulujícího vzduchu. Vzhledem k vysokému obsahu čerstvého masa v krmivech pro kočky je obsah bílkovin vyšší než v krmivech pro kočky, které jsou vyrobeny hlavně z masokostní moučky, masové moučky nebo rostlinných bílkovin. Kromě toho je zachována přirozená chuť masa, kterou kočky považují za obzvláště chutnou. 

MEATCRISP SE PŘIPRAVUJÍ VÝHRADNĚ Z ČERSTVÉHO MASA - BEZ MASOKOSTNÍ MOUČKY

Hloubkový výzkum ukázal, že mnoho komerčně dostupných krmiv pro kočky nesplňuje potřeby bílkovin koček. To může být případ, kdy krmivo pro kočky obsahuje převážně rostlinné bílkoviny nebo je vyráběno s masokostní moučky. Živočišné bílkoviny v masové moučce nebo masokostní moučce jsou nižší kvality než z čerstvého masa, protože živočišná moučka již byla před zpracováním několikrát zahřátá. Ve srovnání s čerstvým masem má masokostní moučka, stejně jako rostlinné zdroje bílkovin nižší stravitelnost bílkovin a biologickou hodnotu, stejně jako obsah živin. Proto je MeatCrisp vyroben pouze z čerstvého masa. 

Složení: Čerstvé kuřecí maso 83%, Flor de Maíz (nejkvalitnější kukuřičná mouka), čerstvý losos, směs brambor, hrášku a rýže, pivovarské kvasnice, vláknina zeleniny, vejce, sůl, lososový olej, kořen čekanky

Balení 3kg