ORTOPEDICKÁ MATRACE ANADI ROYAL Z UMĚLÉ KŮŽE BÉŽOVÁ L-XL

Značka: Anadi

Luxusní a praktická ortopedická matrace pro psy s paměťovou pěnou

Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Momentálně nedostupné Skladem Zvolte variantu
Kód: 566/XL 566/L Zvolte variantu
2 290 Kč 1 890 Kč od 1 890 Kč
ORTOPEDICKÁ MATRACE ANADI ROYAL Z UMĚLÉ KŮŽE BÉŽOVÁ L-XL
Značka: Anadi

Popis produktu:

Luxusní a praktická ortopedická matrace pro psy s paměťovou pěnou je určena nejen pro psy s ortopedickými problémy a psí seniory, ale jako prevence je vhodná jako ležení pro všechny psy již od štěněte. Dostupná ve velikostech L pro střední a XL pro velké psy.

Složení:

Základ matrace tvoří kvalitní pěna s velmi dobrou oporou těla a tvarovou stálostí. Horní vrstvu tvoří paměťová pěna přizpůsobivá tělu, rozkládá jeho hmotnost a vytváří protitlak. Nejedná se o žádnou drť, z identických materiálů se vyrábí ortopedické matrace pro lidi.

Potah matrace je vyroben z umělé kůže, která patří k nejpraktičtějším pevným potahovým materiálům. Do potahu se nevsakuje voda, nezapichují se do něho chlupy, nevstřebává jemný prach a pyly. Po vytření vlhkým hadrem, v případě většího zašpinění mýdlovou vodou, dosáhnete jednoduchým a rychlým způsobem hygienické čistoty. Nečistoty i mastnota ze psích pochoutek se z matrace lehce setře. Pelíšek z umělé kůže je tedy velmi vhodný především do domácností, v nichž některý z jejích členů trpí alergií či se alergie může potenciálně rozvinout u dětí (dědičné předpoklady).  Po vyčištění vypadá matrace dlouhodobě jako nová, oproti látkovým pelechům. Pikování dodává umělé kůži luxusní vzhled. Spodní strana je opatřena ochrannou protiskluzovou  vrstvou. Potah je opatřen zipem, matraci lze z potahu vyjmout. To je ale zbytečné, matraci vyčistíte velmi lehce vlhkým hadrem, houbičkou viz výše.

Barva:

béžová

Rozměry:

L - 65 cm x 90 cm x 8 cm

XL - 80 cm x 110 cm x 10 cm

 

Vyrobeno v EU

Doplňkové parametry

Kategorie: LEHÁTKA, PELECHY, MATRACE PRO PSY
Záruka: 2 roky