Olej z Tresčích jater 1 L

Značka: DogCat

Velmi kvalitní, jednodruhový, rybí olej pocházející ze zpracování jater vybraných druhů treskovitých ryb. Ideální pro zvířata, jejichž srst po lososovém červená

Dostupnost Skladem
Kód: 473
345 Kč
Olej z Tresčích jater 1 L
Značka: DogCat

! Olej s vysokým podílem Omega 3 a 6 mastných kyselin !

!Cenný zdroj vitaminu A a D ( ideální doplněk stravy pro psy v růstu, březí a kojící feny)!

 

Možnosti použití: 

Olej z tresčích jater je vynikající, nejen jako výživný a energetický doplněk stravy, ale také jako výborné a účinné ochucovadlo. Díky vysokému obsahu mononenasycených a polynenasycených mastných kyselin - tzv. Omega 3 a Omega 6 - velmi příznivě zlepšuje kvalitu srsti a kůže a potlačuje projevy některých typů kožních alergii. Příznivě ovlivňuje proces reprodukce, dodává tělu kvalitní energii, příznivě ovlivňuje metabolismus, přičemž nezatěžuje organismus.   Olej je ideální zamíchat do krmiva tvořící denní dávku. Obecně doporučené dávkování: 50 - 100 ml na kg hotového krmiva.

Obsahuje:  Tuk celkem 99,90 %. Mastné kyseliny n-3  21,00 %. Mastné kyseliny nasycené celkem 14 %. Mastné kyseliny mononenasycené celkem 50 %. Mastné kyseliny polynenasycené celkem 25,00 %. 

Charakteristika: Velmi kvalitní, výběrový rybí olej získaný při zpracování jater vybraných druhů treskovytých ryb, žijících v severních mořích a Atlantickém oceánu. Olej z tresčích jater je bezvodý, bez příměsí jiných druhů olejů, netuhne v mrazech min. do -10 °C.

Množství oleje z tresčích jater přidaného do krmiva, záleží hlavně na velikosti psa a na jeho fyzické zátěži. Je třeba přihlédnout i ke specifikám daného druhu - např. mini plemena, nebo psi se zažívacími problémy, kde může být dávka ještě menší, než je zde uvádené minimum. Nemáte-li zkušenosti s použitím rybích tuků, dávkujte olej napřed v minimálním množství a pokud jej pes stráví bez problémů, je možno dávku úměrně zvýšit.

  • Skladování a spotřeba:  Olej z Tresčích jater je citlivý na ultrafialové záření - přímé sluneční světlo, a dlouhodobě ( měsíce ) na vyšší teploty ( přes cca 24 °C ). Proto jej uchovávejte v tmavých lahvích nebo v šeru, ideálně do 15 °C, nebo max. při pokojové teplotě. Krátkodobé zahřátí, např. při přepravě autem v létě, mu však nijak nevadí, stejně tak pokud vám zmrzne a vysráží se - nechte jej při pokojové teplotě zahřát, opět bude čirý. 

Skladovaný v optimálních podmínkách spotřebujte max. do 10 měsíců

Baleno v plastové láhvi objemu 1l. Možnost dokoupit dávkovací pumpičku

Doplňkové parametry

Kategorie: OLEJE PRO PSY
Hmotnost: 1 kg