Škrabadlo pro kočky Brochhaus

Značka: Cat On

Originální škrabadlo pro kočky

 

Dostupnost na objednávku, dodání do 21 dnů
Kód: 77
8 320 Kč
Škrabadlo pro kočky Brochhaus
Značka: Cat On

Brochhaus - to je teplo, bezpečí a zábava! Tento kočičí dům je neodolatelný - uvnitř i venku. Dva diagonálně vsazené vchody inspirují ke hře, ale také nabízí útočiště uvnitř.

Kvalitní vylepšená lepenka firmy cat-on®  nabízí kočkám  ideální škrábací plochu.  Díky vysoké přitažlivosti kartonu pro kočky, zůstane Váš nábytek i tapety uchráněny. 

Výrobky mají dlouhou životnost, protože škrábání proniká pouze do svrchní vrstvy. Škrábance zůstávají pouze na svrchní vrstvě nábytku. Lepenka je v této úpravě velmi pevná a stabilní. Díky konstrukční technologii odolá i hmotnosti průměrného člověka a může se tedy použít i jako sedák.

Jde o ruční výrobek z vrstev robusní vlnité lepenky. Berz zápachu, velmi odolný. Bez formaldehydu. Je kompletně vyroben z recyklovatelných materiálů

Po objednávce bude vyroben exkluzivně pro vás v Německu. Tato individuální výroba umožňuje nabídnout obrovskou paletu designů a barev. Nezapomeňte si svůj barevný design vybrat v katalogu barev, který najdete ve fotogalerii pod výrobkem. Do zprávy pro příjemce zadejte jeho číslo a pak už nezbývá nic jiného než se těšit na váš originál

Použita pouze ekologická a nezávadná lepidla

Výroba do 7 dnů 

 Rozměry: výška 37 cm, šířka 58,5 cm, hloubka 70 cm, hmotnost 8 kg. Průměr otvoru 23 cm

 

 

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: ŠKRABADLA PRO KOČKY
Hmotnost: 100 kg