Škrabadlo pro kočky Kabou

Značka: Cat On

Originální škrabadlo pro kočky

Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost na objednávku, dodání do 21 dnů na objednávku, dodání do 21 dnů Zvolte variantu
Kód: 74/XL 74/S Zvolte variantu
1 870 Kč 1 370 Kč od 1 370 Kč
Škrabadlo pro kočky Kabou
Značka: Cat On
Kabou
Tip

Designové škrabadlo s atraktivním povrchem pro škrábání, relaxaci a spaní. Ideální pro milovníky originálních designových doplňků

 Kabou přitahuje pozornost svým zvlášťním vlnitým tvarem.

Kočky většinou neodolají dlouhým zakřiveným tvarům. Ergonomický tvar nabízí kočce nádhernou příležitost k lenošení a prostor pro škrábání. V případě potřeby je možné objednat velikost XL, větší a širší, vhodnou pro velké kočky. Velikost XL doporučujeme i v případě, že vlastníte kočiček více. Menší velikost je vhodná zejména pro malé a střední kočky.

Kvalitní vylepšená lepenka firmy cat-on®  nabízí kočkám  ideální škrábací plochu.  Díky vysoké přitažlivosti kartonu pro kočky, zůstane Váš nábytek a tapety uchráněny. 

Výrobky mají dlouhou životnost, protože škrábání proniká pouze do svrchní vrstvy. Lepenka je v této úpravě velmi pevná a stabilní a má nosnost min. 20 kg. 
Škrábance zůstávají pouze na svrchní vrstvě nábytku. 

Jde o ruční výrobek z vrstev robusní vlnité lepenky. Bez zápachu, velmi odolný. Bez formaldehydu. Je kompletně vyroben z recyklovatelných materiálů.

Použita pouze ekologická a nezávadná lepidla.

Po objednávce bude vyroben exkluzivně pro vás v Německu. Tato individuální výroba umožňuje nabídnout obrovskou paletu designů a barev. Nezapomeňte si svůj barevný design vybrat v katalogu barev, který najdete ve fotogalerii pod výrobkem. Do zprávy pro příjemce zadejte jeho číslo a pak už nezbývá nic jiného než se těšit na váš originál

Výroba do 7 dnů 

 

Rozměry: 500x180x280, hmotnost 3 kg

Velikost XL: 600x180x310