Toaleta pro kočky Poopoopeedo černá

Značka: Sindesign

Vzhledově originální toaleta pro kočky

Dostupnost skladem, dodání cca 7dní
Kód: 182
2 690 Kč
Toaleta pro kočky Poopoopeedo černá
Značka: Sindesign

Vzhledově unikátní krytá moderní kočičí toaleta. Toalety Poopoopeedo pro kočky se hodí do každého interiéru a zejména tam, kde musí být toaleta umístěna viditelně. Moderní a uzavřená kočičí toaleta Poopoopeedo poskytuje vaší kočce příjemné soukromí, omezuje pronikání nepříjemného zápachu do interiéru a vás si získá pro svůj moderní design a kvalitu. Luxusní záchod, který potřebuje každá kočka!

Výhody designové kočičí toalety Poopoopeedo:

 • moderní a patentovaný design inspirovaný pop-artem 70. let a stylové barvy od francouzských designérů
 • můžete umístit tam, kde otevřený kočičí záchod není vhodný
 • krytá toaleta omezuje pronikání zápachu do interiéru a vynášení steliva
 • lopatka a tablety proti zápachu integrovány do toalety
 • velikost toalety vhodná i pro velké kočky
 • hygienické a ideální pro byty a domácnosti s dětmi
 • skutečně kvalitní.  Speciální tvrzený a odolný plast určený pro výrobu nábytku
 • jednoduchá manipulace a údržba

Kočičí toaleta Poopoopeedo představuje jedinečné propojení fukčnosti a dokonalého vzhledu od francouzských designérů. Vejčitý tvar Poopoopeedo WC pro kočky je harmonický a nadčasový, vhodný do každého interiéru a inspiroval se pop-artem 70. let. 

Vstupní otvor Poopoopeedo toalety je dostatečný pro všechny velikosti koček a zároveň je uzpůsoben tak, aby dostatečně izoloval toaletu od vašeho interiéru a stelivo zůstávalo uvnitř.

Horní díl toalety pro kočky je pro snadné otevírání při čištění opatřen několika malými výřezy ve tvaru kočičí tlapky. Na vnitřní straně je uchycena v integrovaném držáku lopatka na čištění toalety a další držák na protipachovou tabletu. Horní díl toalety je také opatřen 7 bezpečnostními panty, díky kterým drží horní a spodní díl kočičí toalety spolehlivě na sobě a horní víko tak nemůže samovolně spadnout.

Spodní díl toalety pro kočky je dostatečně hluboký, takže můžete vsypat skutečně vysokou vrstvu steliva a přitom nedochází k jeho vyhazování během zahrabávání.

Kočičí záchod Poopoopeedo je vyroben z odolného a ekologického plastu, který je zcela recyklovatelný. Zároveň je odolný proti chemickému působení kočičí moči. Vnitřní hladký povrch zcela minimalizuje ulpívání nebo zanášení nečistot a pachu.

 

Součástí každé kočičí toalety Poopoopeedo je příslušenství:

 • 1x lopatka
 • 1x držák na protipachovou tabletu
 • 2x protipachová tableta

Příslušenství (lopatka a držák tablety) je zcela designově integrováno do vnitřní části vrchního dílu toalety. Vše máte tedy neustále po ruce.Jedna protipachová tableta vydrží cca 1 měsíc.

Rozměry

70 x 40 x 40 cm

vstupní otvor 18 x 21 cm

Materiál a údržba

ABS plast odolný proti moči o tloušťce 4 mm, 100% recyklovatelný, anti-UV ochrana udržuje barvy stále jasné a zářivé.

ABS plast je tuhý, málo nasákavý a používá se k výrobě nábytku. Oproti tomu běžné kočičí záchody jsou vyrobené z měkčího a méně kvalitního plastu o tloušťce 1-2 mm, který není tak odolný proti agresivní kočičí moči, pachu ani proti kočičím drápkům.

Díky perfektně hladké vnitřní straně toalety pro kočky se Poopoopeedo dobře udržuje, stačí umýt proudem vody.

Kočičí toaleta Poopoopeedo je určena pro vykonávání potřeby do sypkého steliva, které nasypete do její spodní části. Stelivo není součástí toalety.

Pro tento produkt je možné zvolit jako dopravce pouze Českou poštu